שירות אפוסטיל במשרד אורי קינן ושות'
מה זה אפוסטיל ?
אפוסטיל הוא מונח בינלאומי לתיאור אישור הניתן על ידי רשות מוסמכת של מדינה וכן תיאור של  בעל התפקיד המאמת את נכונות החתימה על גבי תעודות ציבוריות (כגון תעודת נישואין, תעודת לידה או כל מסמך רשמי אחר שיצא מידי אחת מרשויות המדינה).
האישור הוא לצורך מקוריות התעודה  וכן הרשות המוסמכת להנפקתה. בנוסף, מאשר האפוסטיל את שמו וסמכותו של הנוטריון הספציפי לאשר מסמכים נוטריוניים. 

האפוסטיל בעצם מאמת את חתימת הנוטריון על גבי המסמך ומאשר כי הנוטריון החתום על המסמך הוא אכן נוטריון על פי דיני מדינת ישראל כקבוע באמנת האג לה חברה מדינת ישראל.

את האפוסטיל יכולים לתת אך ורק הרשויות המוסמכות בישראל. בישראל, הרשויות היחידות המוסמכות לתת אישור אפוסטיל הם משרד החוץ, רשמים של בתי משפט השלום ועובדי מדינה שמונו לתפקידם בהתאם לחוק הנוטריונים.

איך בעצם מתקבל אישור אפוסטיל נוטריוני ?
אנו מחתימים במשרדנו את המסמכים הרלבנטיים לנושא באופן שתואם את דרישות האפוסטיל.  לאחר מכן דואגים להגיע לבית המשפט על מנת לקבל את האישור על האישור הנוטריוני, זאת בהתאם לכללים הקבועים.

האם אני צריך / צריכה להופיע גם בבית המשפט ?
לא, אנחנו מבצעים עבורכם את התהליך ודואגים להחתמת פקיד האפוסטיל בבית המשפט.
 
                                                                     צרו עימנו קשר    
טלפון 03-620-0150 
פקס 03-620-0180 


כל לקוח המטופל על ידי המשרד הוא מבחינתי עולם ומלואו וזכאי למלוא תשומת הלב תוך הקפדה על כל פרט ודבר אשר יכולים לסייע להצלחת ההליך
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA