אורי קינן ושות' משרד עורכי דין ושירותי נוטריון


אורי קינן ושות', ממובילי פירמות עורכי הדין בישראל, נוסד בשנת 1997.

המשרד מתמחה בליווי אנשי עסקים, פרטיים, גופים מסחריים וציבוריים, רשויות מקומיות וחברות.

ראש המשרד והמייסד, עו"ד אורי קינן, בעל הישגים משפטיים מרשימים, עם ניסיון רב שנים בליטיגציה אזרחית / מסחרית, בסכסוכים כלכליים מורכבים וכן בתיקי צווארון לבן בכל ערכאות המשפט לרבות בבית המשפט העליון. במשך השנים צבר המשרד הצלחות רבות ולזכותו תקדימים משפטיים. 

עו"ד קינן מרצה במכון להשתלמות שופטים, חבר סגל במכללת אונו, במדרשה למשפט מעשי של לשכת עורכי הדין, חבר ועדת המצוינות של מכללת נתניה  וכן מרצה בימי עיון והשתלמויות תעודה. בין שאר תפקידיו הציבוריים כיהן עו"ד קינן כמ"מ ראש לשכת עורכי הדין בישראל וכן חבר המועצה הארצית.

עו"ד קינן חבר בבית הדין הארצי לערעורים של התאחדות השייט הישראלית  וכן משמש כבורר מטעם איגוד הכדורסל בישראל. במהלך השנים טיפל המשרד בתיקים מורכבים ביותר, ביניהם, בין היתר: בייצוג מנכ"ל הבנק למסחר, פרשת הבנק הפרטי בבורסה ליהלומים, פרשת השוחד ברכבת ישראל, תיק "הצוללות", שיכון ובינוי וכן אנשי ציבור בכירים ובכללם, אנשי משטרה, צבא ורשויות מקומיות. המשרד מלווה אנשי עסקים, ראשי מועצות, חברות וגופים פרטיים ומוסדיים במסגרת הליכים משפטיים בבית המשפט ומחוצה לו. כמו כן, המשרד מטפל ומייעץ דרך קבע, בין השאר, לרשויות מוניציפליות שונות. צוות המשרד והשותפים בו משמרים את האיכות המשפטית והאישית של המשרד באופן יום-יומי. ההקפדה על קיום השתלמויות, קבלת עדכונים ועמידה בקשר עם עולם האקדמיה, מעמידים את המשרד בחוד החנית של משרדי עורכי הדין בישראל.

לקוחות המשרד מקבלים את השירות המקצועי ביותר תוך מתן דגש על היחס האישי. לא בכדי המשרד מדורג באופן קבוע בין מובילי עורכי הדין בישראל במדריכי הדירוג הנחשבים.תחומי עיסוק המשרד –

במחלקה זו מלווה המשרד חברות, גופים ציבוריים ואנשי עסקים בכל שלב משלבי המסחר – כולל ליווי בעסקאות, מו"מ והסכמים.
במסגרת הליווי המשפטי מטפל המשרד בייצוג בבתי המשפט השונים בכל ההליכים והערכאות. 

המשרד מלווה ומייעץ בתחום בכל ההליכים ובין השאר, יעוץ מקדים לפעילות לרבות מכרזים, הליכי שימוע, מיסים כולל הסדרי כופר, הלבנת הון, ניירות ערך כולל עיצומים כספיים, תיקי בית משפט בכל הערכאות.

המשרד מלווה רשויות מקומיות בהליכים מנהליים, יעוץ כללי, סכסוכים כלכליים והסכמים.
כמו כן, מייצג המשרד גופים ציבוריים ופרטיים בהליכי בג"צ אם כעותרים ואם כמשיבים.

המשרד מטפל בתביעות ייצוגיות במגוון רחב של נושאים.

המשרד מייצג בבתי הדין המשמעתיים וועדות האתיקה ובכללם, בית הדין המשמעתי לעובדי מדינה, משרד הבריאות, לשכת עורכי הדין, רואי החשבון, מהנדסים וכדומה.  הייצוג ניתן גם ביעוץ במהלך הליכי הבדיקה והחקירה בגופי המשמעת השונים עוד טרם הגשת הקובלנה.

כשירות משלים ללקוחות, נותן המשרד את השירות הנוטריוני בכללו.

המשרד מטפל בייצוג חיילים בשירות סדיר ומילואים אשר נקלעים לחקירות וכתבי אישום בבתי הדין הצבאיים.  עו"ד קינן משמש כסניגור צבאי במילואים.

במחלקה זו מטפל המשרד בתיקי ביטוח ונזיקין, בין השאר - תביעת פוליסות ביטוח מסוגים שונים, תאונות דרכים, תיקי רשלנות, תביעות צדדים שלישיים והגנות וכן תיקי ביטוח לאומי.


 
נשמח לשרתיכם 
צרו עימנו קשר
טלפון 03-620-0150 
פקס 03-620-0180


לתחומי ההתמחות של משרדינו, לחץ כאן
אישי מעו"ד אורי קינן

בשנת 1997 הקמתי את המשרד.  הדבר הראשון שעבר אז בראשי כשאלה מנחה הוא  מה הייתי מצפה מעורך דין אותו שכרתי לייצג את ענייני.
מאז הקמת המשרד הרעיון המרכזי אשר מנחה אותי ואת צוות משרדי הוא מתן שירות מעולה תוך הקפדה על מצוינות מקצועית ואנושיות.
כל לקוח המטופל על ידי המשרד הוא מבחינתי עולם ומלואו וזכאי למלוא תשומת הלב תוך הקפדה על כל פרט ודבר אשר יכולים לסייע להצלחת ההליך.

לא הקמתי 'סופרמרקט' ואינני מסכים לעבודה בשיטת 'הסרט הנע' אלא במתן שירות אישי, יעיל וממוקד בלקוח וצרכיו הייחודיים.

אני מגדיר את המשרד יותר כ 'בוטיק' ייחודי אשר 'תופר' את 'חליפת הטיפול' לפי צורך הלקוח הספציפי.
פגשתי הרבה לקוחות אשר הגיעו אלי בצמתים שונים בחייהם ואני יודע באופן מוחלט כי כל אדם יהא זה אשר יהא יכול להיזקק לשירותי המקצועיים מתישהו.
כל אחד עלול ויכול להגיע למצב בו הוא נזקק לעורך דין אשר יהא לו משענת בטוחה וקיר ברזל לטיפול בעניינו.


על כן החלטתי כבר מזמן לא לקבל את הדברים כמובן מאיליו וזאת מתוך ידיעה שכל אדם הוא עולם ומלואו ולכל אדם הצרכים הייחודיים והדרך הייחודית המתאימה לו.
גם בחירת צוות המשרד נעשית על ידי לאור הדרישות המחמירות אותן אני דורש קודם כל מעצמי. כל עורך דין או מתמחה אשר חברים בצוות המשרד מחויבים למקצועיות מקסימלית, הבנה ורגישות לצרכים השונים של הלקוח.

כעורכי דין אנו עוסקים במקצוע אשר מתחדש מקצועית כל העת ועל כן אני מקפיד כי צוות המשרד יהיה מעודכן מקצועית בכל שינוי או תמורה אשר חלים מעת לעת, זאת תוך מעקב יומיומי אחר פסיקת בתי המשפט השונים.

אני יודע שאם בסופו של דבר נייצג אותך או את הקרובים לך ונטפל בעניינך או עניינייך, נעשה זאת  באופן אשר יתאים באופן מוחלט לכם ולכם בלבד ונשמש לכם כזרוע ארוכה וכמגן ברזל !

בברכה,

אורי קינן, עו'ד
אורי קינן ושות' – משרד עורכי דין
Uri Keynan & Co
uri@keynanlaw.co.il
אישי מעו

לקוחות ממליצים עלינו

קרא עוד

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

צרו עימנו קשר

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA