חשיבות הסכם ממון בין בני זוג בפרק ב'
כאשר עורכים הסכם ממון לפני נישואים "פרק ב'",  יש לקחת בחשבון את ההסכמות וההתחייבויות שהיו מול בן הזוג הקודם, כמו הסכמים רכושיים, חלוקת דירה וכיוב'
בנישואים פרק ב' רוב הסיכויים שיש לכם רכוש רב יותר מזה שהיה על שמכם בנישואין הקודמים.  לכן, קיימת חשיבות גדולה לבסס את ההסכמות טרם כניסה לחיים משותפים פרק ב' (לא רק אם נכנסים תחת החופה) חשוב לעשות הסכם ממון מסודר בסיוע עורך דין לענייני משפחה המומחה בתחום.
היתרון בעריכת הסכם ממון בעזרת עו"ד מיומן בתחום הוא שבמידה וחלילה הקשר עולה על שרטון, אתם חוסכים לעצמכם עגמת נפש רבה וככל הנראה גם סיכוי למניעת הליכים משפטיים מיותרים ויקרים.

אל תעשו את הטעות הרגילה...
אנשים רבים שהתגרשו גירושים טובים וברוח טובה עלולים לסבור כי במידה והקשר השני יסתיים אז גם זה יהיה "בטוב".  לא תמיד כך הדבר ופעמים רבות המציאות משתנה ואין דין גירושים א' כגירושים ב' ועל כך יש תמיד לקחת בחשבון את הסכם הממון טרום הנישואים.

תשמרו על הדור הבא
בפעמים רבות מגיעים לפרק ב' כאשר יש ילדים בתמונה מהנישואים הקודמים.  ברור שאתם רוצים לשמור להם על האינטרסים ולא "להפקיר" אותם ולכן מוטב שלא רק שתערכו צוואה (עד 120) אלא גם הסכם ממון בעזרת עורך דין.

ערכו רשימת נכסים מסודרת
בטרם אתם מגיעים לעורך דין להסכם ממון, ערכו רשימה מסודרת של כל הנכסים אשר ברשותם וזה כולל: נכסי נדל"ן, זכויות פנסיה, קופות גמל, מניות, ניירות ערך שונים, זהב, יהלומים, חפצי אמנות, כספים נזילים בבנקים וכיוב'.

בואו עם אג'נדה
תחשבו מה אתם רוצים להשאיר לבן הזוג במידה ויהיו ילדים וגם במידה ולא. חשוב לנתח באופן מדויק כל סיטואציה אפשרית וזאת בעזרת עורך הדין.

אל תהססו
בואו לקבל יעוץ.
במשרד אורי קינן ושות' תקבלו יעוץ אשר יכלול התייחסות גם לנושאים הכלכליים וגם למעמד האישי בנושא הסכמי ממון.

אישור נוטריוני
כמו כן, במסגרת השירות במשרדנו, תוכלו לקבל אישור נוטריוני תחת קורת גג אחת במשרד ללא צורך בהגעה לבית המשפט או למשרד נוטריון אחר.

                                                                               צרו עימנו קשר 
טלפון 03-620-0150 
פקס 03-620-0180 


כל לקוח המטופל על ידי המשרד הוא מבחינתי עולם ומלואו וזכאי למלוא תשומת הלב תוך הקפדה על כל פרט ודבר אשר יכולים לסייע להצלחת ההליך
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA