יש לי רעיון לתביעה ייצוגית – מה לעשות ?
קיבלתם חשבון חודשי מאחת החברות ופתאום אתם אומרים לעצמכם: "גבו ממני יותר כסף ממה שצריך" – אתם משתגעים ולא מבינים איך זה יכול להיות שגוף "מסודר" ו "רציני" מעז לחייב אתכם מעבר למה שסוכם.

תביעה ייצוגית היא דבר שבא לפתור בדיוק את הדברים הללו שאתם לא רוצים באמת להתעסק בהם כי מדובר "בכסף קטן" ואין לכם רצון להיכנס להוצאות גבוהות של ממש בניהול ההליך המשפטי.
כאן בדיוק נכנס לפעולה הכלי ששמו תביעה ייצוגית ועורכי דין המיומנים בייצוג בתביעה ייצוגית יכולים לבדוק את העניין ולייצגכם בהתאם לחוק.

ישנם כמה דברים שחשוב שתדעו:
תשתדלו לא לשתף בשלב ראשון אף אחד ברעיון
הסיבה היא שברגע שמוגשת תביעה ייצוגית על ידי מישהו בעניין מסויים, נחסמת באופן עקרוני האפשרות להגיש תביעות באותו העניין ובשם אותה קבוצה ייצוגית

לפנות לעורכי דין מיומנים בתביעות ייצוגיות
אין לכם ממה לחשוש מלפנות לעורכי דין מיומנים בתביעות ייצוגיות זאת מכיוון שגם אם עורך הדין לתביעות ייצוגיות לא יטפל בעניין, אסור לו לספר לאיש או לעשות שימוש במידע שמסרתם לו במסגרת הפגישה. עורך דין כפוף לכללי אתיקה מחמירים וחל חסיון מלא על מידע שאתם מוסרים, גם אם בסופו של דבר עורך הדין לא מייצג בתיק.

כמה כסף אני צריך לשלם לעורך דיו על הייצוג בתביעה ייצוגית
משרדנו לא גובה שכר טרחה בייצוג בתביעות ייצוגיות, זאת מכיוון שכך מורה החוק. את שכר הטרחה בתביעה ייצוגית אנו מקבלים מהגוף הפוגע אם אנחנו מחליטים לטפל בתיק ובמידה וזוכים.

כמה כסף אני יכול לקבל בתביעה ייצוגית
הרבה פעמים את או אתה שואלים את עצמכם – מה יצא לי מתביעה ייצוגית וכמה כסף אקבל.
הדין מאפשר לתובע ייצוגי לקבל פיצוי מיוחד עבור היותו תובע ייצוגי שמשקיע מאמץ וזמן. סכום הכסף משתנה ותלוי בגובה התביעה ובמאמץ שהושקע אולם בכל אופן סכום הכסף שתקבלו עולה בהרבה על הנזק הספציפי.

האם אפשר לתבוע כל גורם בתביעה ייצוגית
התשובה בעיקרון שכל מקרה ורעיון לתביעה ייצוגית צריכים להיבחן באופן מדוקדק ועל כן אנו מזמינים אותך להגיע ללא התחייבות למשרדנו לצורך בחינת הסיכוי להגשת תביעה ייצוגית.

  נשמח לשרתיכם 
צרו עימנו קשר
טלפון 03-620-0150 
פקס 03-620-0180


כל לקוח המטופל על ידי המשרד הוא מבחינתי עולם ומלואו וזכאי למלוא תשומת הלב תוך הקפדה על כל פרט ודבר אשר יכולים לסייע להצלחת ההליך
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA